Citroën C1 1.0-12V Ambiance
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Citroën |
| Model | C1 |
| Variant | 1.0-12V Ambiance |
| Modelreeks | nov 2008 - mrt 2012 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 815 kg |
Voertuig
| Kenteken | 33-LDG-8 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 182.557 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Donker grijs |
| APK Datum | 26-09-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 998 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 68 Pk |
| Vermogen Kw | 50 Kw |
| Koppel | 93 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,6 l/100km |
| Verbruik stad | 5,5 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,1 l/100km |
| CO2-emissie | 107 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 70 - 76 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Citroën
Model: C1
Type: 1.0-12V Ambiance
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Automaat
Tankinhoud: 35 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 14,0 s
Topsnelheid: 157 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 375 kg
GVW: 1.190 kg
Afmetingen (LxBxH): 344 x 163 x 147 cm
Wielbasis: 234 cm
Historie
Aantal eigenaren: 4
Productveiligheid
Fabrikant: Autoservice Zandhorst Celsiusstraat 27 1704RX HEERHUGOWAARD, NL 0725727997 http://www.autoservicezandhorst.nl verkoop@autoservicezandhorst.nl
Waar staat deze Citroën C1
Carteam Autoservice Zandhorst
Celsiusstraat 27-29
1704RX Heerhugowaard
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2006
- Handgeschakeld
- 224.320 km