Fiat 500L 0.9 TwinAir Trekking
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Fiat |
| Model | 500L |
| Variant | 0.9 TwinAir Trekking |
| Modelreeks | apr 2014 - jun 2017 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.245 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | KH-251-B |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand |
93.807 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 31-08-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 875 |
| Cilinders | 2 |
| Vermogen Pk | 105 Pk |
| Vermogen Kw | 77 Kw |
| Koppel | 145 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,9 l/100km |
| Verbruik stad | 5,8 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,3 l/100km |
| CO2-emissie | 113 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Fiat
Model: 500 L
Type: 0.9 TwinAir Trekking
Technische informatie
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 50 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,6 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 570 kg
GVW: 1.815 kg
Afmetingen (LxBxH): 427 x 180 x 168 cm
Wielbasis: 261 cm
Historie
Aantal eigenaren: 6
Productveiligheid
Fabrikant: Autoservice Zandhorst Celsiusstraat 27 1704RX HEERHUGOWAARD, NL 0725727997 http://www.autoservicezandhorst.nl verkoop@autoservicezandhorst.nl
Prijzen zijn zo meeneemprijzen inclusief minimaal 6 maanden APK en vloeistof controle. Optioneel garantiepakket met grote beurt €695,-
Waar staat deze Fiat 500L
Carteam Autoservice Zandhorst
Celsiusstraat 27-29
1704RX Heerhugowaard
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2010
- Automatisch
- 221.791 km