Fiat 500X Cross 1.4 Turbo MultiAir CrossPlus // Carplay // Ecc // Camera
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Fiat |
| Model | 500X |
| Variant | Cross 1.4 Turbo MultiAir CrossPlus // Carplay // Ecc // Camera |
| Modelreeks | jan 2015 - okt 2017 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.295 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | PV-317-K |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 142.728 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Interieur materiaal | Half leder / stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 05-07-2026 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1368 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 141 Pk |
| Vermogen Kw | 104 Kw |
| Koppel | 230 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,0 l/100km |
| Verbruik stad | 7,8 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,0 l/100km |
| CO2-emissie | 139 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Fiat
Model: 500 X Cross
Type: 1.4 Turbo MultiAir CrossPlus // Carplay // Ecc // Camera
Technische informatie
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 48 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,8 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 580 kg
GVW: 1.875 kg
Afmetingen (LxBxH): 425 x 180 x 161 cm
Wielbasis: 257 cm
Historie
Aantal eigenaren: 3
Productveiligheid
Fabrikant: Autoservice Zandhorst Celsiusstraat 27 1704RX HEERHUGOWAARD, NL 0725727997 http://www.autoservicezandhorst.nl verkoop@autoservicezandhorst.nl
Prijzen zijn zo meeneemprijzen inclusief minimaal 6 maanden APK en vloeistof controle. Optioneel garantiepakket met grote beurt €695,-
Waar staat deze Fiat 500X
Carteam Autoservice Zandhorst
Celsiusstraat 27-29
1704RX Heerhugowaard
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2015
- Handgeschakeld
- 142.601 km
- Benzine
- 2011
- Automatisch
- 167.045 km
- Elektrisch/Benzine
- 2009
- Automatisch
- 230.519 km