Fiat Punto 1.2 GO! APK tot 24-05-2027!!! Verkocht!!!
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Fiat |
| Model | Punto |
| Variant | 1.2 GO! APK tot 24-05-2027!!! Verkocht!!! |
| Modelreeks | aug 2001 - mrt 2002 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 835 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | 52-JT-GL |
| Bouwjaar | 2002 |
| Kilometerstand |
100.989 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 3 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Donker grijs |
| APK Datum | 24-05-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1242 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 60 Pk |
| Vermogen Kw | 44 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 5,7 l/100km |
| Verbruik stad | 7,3 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,8 l/100km |
| CO2-emissie | 136 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 70 - 76 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Fiat
Model: Punto
Type: 1.2 GO! APK tot 24-05-2027!!!
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 14,3 s
Topsnelheid: 155 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 535 kg
GVW: 1.370 kg
Afmetingen (LxBxH): 380 x 166 x 148 cm
Wielbasis: 246 cm
Historie
Aantal eigenaren: 4
Productveiligheid
Fabrikant: Autoservice Zandhorst Celsiusstraat 27 1704RX HEERHUGOWAARD, NL 0725727997 http://www.autoservicezandhorst.nl verkoop@autoservicezandhorst.nl
Zo mee incl. nieuwe APK!!!
Waar staat deze Fiat Punto
Carteam Autoservice Zandhorst
Celsiusstraat 27-29
1704RX Heerhugowaard
Andere occasions
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 85.750 km
- Benzine
- 2015
- Automatisch
- 144.146 km