Ford Mondeo Wagon 2.0-16V Limited
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Ford |
| Model | Mondeo |
| Variant | Wagon 2.0-16V Limited |
| Modelreeks | aug 2009 - sep 2010 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Leeggewicht | 1.396 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | 80-KFS-8 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand |
210.435 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Donker grijs |
| APK Datum | 31-10-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1999 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 145 Pk |
| Vermogen Kw | 107 Kw |
| Koppel | 185 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 7,9 l/100km |
| Verbruik stad | 11,2 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 6,0 l/100km |
| CO2-emissie | 189 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Ford
Model: Mondeo Wagon
Type: 2.0-16V Limited
Modelcode: CD345
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 70 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,3 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 804 kg
GVW: 2.200 kg
Afmetingen (LxBxH): 486 x 189 x 155 cm
Wielbasis: 285 cm
Historie
Aantal eigenaren: 3
Productveiligheid
Fabrikant: Autoservice Zandhorst Celsiusstraat 27 1704RX HEERHUGOWAARD, NL 0725727997 http://www.autoservicezandhorst.nl verkoop@autoservicezandhorst.nl
Waar staat deze Ford Mondeo
Carteam Autoservice Zandhorst
Celsiusstraat 27-29
1704RX Heerhugowaard
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2008
- Handgeschakeld
- 306.300 km