Hyundai i20 1.2i Go!
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Hyundai |
| Model | i20 |
| Variant | 1.2i Go! |
| Modelreeks | mei 2014 - dec 2014 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 945 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Trekgewicht geremd | 850 kg |
Voertuig
| Kenteken | 1-KJD-51 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand |
166.974 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| APK Datum | Onbekend |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1248 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 86 Pk |
| Vermogen Kw | 63 Kw |
| Koppel | 121 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,7 l/100km |
| Verbruik stad | 5,6 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,1 l/100km |
| CO2-emissie | 109 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Hyundai
Model: i20
Type: 1.2i Go!
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 45 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,7 s
Topsnelheid: 168 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 570 kg
GVW: 1.515 kg
Afmetingen (LxBxH): 400 x 171 x 149 cm
Wielbasis: 253 cm
Historie
Aantal eigenaren: 3
Productveiligheid
Fabrikant: Autoservice Zandhorst Celsiusstraat 27 1704RX HEERHUGOWAARD, NL 0725727997 http://www.autoservicezandhorst.nl verkoop@autoservicezandhorst.nl
Prijzen zijn zo meeneemprijzen inclusief minimaal 6 maanden APK en vloeistof controle. Optioneel garantiepakket met grote beurt €695,-
Waar staat deze Hyundai i20
Carteam Autoservice Zandhorst
Celsiusstraat 27-29
1704RX Heerhugowaard
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2005
- Handgeschakeld
- 166.109 km
- Benzine
- 2011
- Handgeschakeld
- 225.531 km