Mercedes-Benz A-Klasse 180 Ambition
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | A-Klasse |
| Variant | 180 Ambition |
| Modelreeks | sep 2015 - jul 2018 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.295 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | X-676-HX |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 94.135 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| APK Datum | 09-09-2026 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1595 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 122 Pk |
| Vermogen Kw | 90 Kw |
| Koppel | 200 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,1 l/100km |
| CO2-emissie | 124 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Mercedes-Benz
Model: A-klasse
Type: 180 Ambition
Modelcode: W176
Technische informatie
Transmissie: 7 versnellingen, Automaat
Tankinhoud: 50 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,1 s
Topsnelheid: 202 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 640 kg
GVW: 1.935 kg
Afmetingen (LxBxH): 438 x 178 x 146 cm
Wielbasis: 270 cm
Historie
Aantal eigenaren: 2
Productveiligheid
Fabrikant: Autoservice Zandhorst Celsiusstraat 27 1704RX HEERHUGOWAARD, NL 0725727997 http://www.autoservicezandhorst.nl verkoop@autoservicezandhorst.nl
Prijzen zijn zo meeneemprijzen inclusief minimaal 6 maanden APK en vloeistof controle. Optioneel garantiepakket met grote beurt €795,-
Waar staat deze Mercedes-Benz A-Klasse
Carteam Autoservice Zandhorst
Celsiusstraat 27-29
1704RX Heerhugowaard
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2015
- Handgeschakeld
- 232.937 km
- Benzine
- 2019
- Handgeschakeld
- 162.003 km