Peugeot 208 1.2 VTi Blue Lease Executive
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Peugeot |
| Model | 208 |
| Variant | 1.2 VTi Blue Lease Executive |
| Modelreeks | jul 2012 - jul 2014 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 950 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 520 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.150 kg |
Voertuig
| Kenteken | ZP-142-J |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 78.461 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Donker grijs |
| APK Datum | 04-07-2026 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1199 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 82 Pk |
| Vermogen Kw | 60 Kw |
| Koppel | 118 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,5 l/100km |
| Verbruik stad | 5,5 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 3,9 l/100km |
| CO2-emissie | 104 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Peugeot
Model: 208
Type: 1.2 VTi Blue Lease Executive
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 50 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 580 kg
GVW: 1.530 kg
Afmetingen (LxBxH): 396 x 174 x 147 cm
Wielbasis: 254 cm
Historie
Aantal eigenaren: 1
Productveiligheid
Fabrikant: Autoservice Zandhorst Celsiusstraat 27 1704RX HEERHUGOWAARD, NL 0725727997 http://www.autoservicezandhorst.nl verkoop@autoservicezandhorst.nl
Prijzen zijn zo meeneemprijzen inclusief minimaal 6 maanden APK en vloeistof controle. Optioneel garantiepakket met grote beurt €695,-
Waar staat deze Peugeot 208
Carteam Autoservice Zandhorst
Celsiusstraat 27-29
1704RX Heerhugowaard
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2020
- Handgeschakeld
- 37.522 km