Seat Altea 1.8 TFSI Businessline Highline
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Seat |
| Model | Altea |
| Variant | 1.8 TFSI Businessline Highline |
| Modelreeks | feb 2008 - mei 2011 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.375 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
Voertuig
| Kenteken | 72-PSF-8 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand |
265.611 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | Onbekend |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1800 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 160 Pk |
| Vermogen Kw | 118 Kw |
| Koppel | 250 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 7,1 l/100km |
| Verbruik stad | 9,3 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,8 l/100km |
| CO2-emissie | 165 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | D |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: SEAT
Model: Altea
Type: 1.8 TFSI Businessline Highline
Modelcode: 5P1
Technische informatie
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 55 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 620 kg
GVW: 1.995 kg
Afmetingen (LxBxH): 428 x 177 x 155 cm
Wielbasis: 258 cm
Historie
Aantal eigenaren: 4
Productveiligheid
Fabrikant: Autoservice Zandhorst Celsiusstraat 27 1704RX HEERHUGOWAARD, NL 0725727997 http://www.autoservicezandhorst.nl verkoop@autoservicezandhorst.nl
Prijzen zijn zo meeneemprijzen inclusief minimaal 6 maanden APK en vloeistof controle. Optioneel garantiepakket met grote beurt €695,-
Waar staat deze Seat Altea
Carteam Autoservice Zandhorst
Celsiusstraat 27-29
1704RX Heerhugowaard
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2008
- Handgeschakeld
- 236.374 km