Volkswagen Polo 1.4-16V Highline
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Variant | 1.4-16V Highline |
| Modelreeks | jun 2009 - nov 2011 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 970 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 530 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | 79-KRG-5 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand |
96.884 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| APK Datum | 12-07-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1390 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 86 Pk |
| Vermogen Kw | 63 Kw |
| Koppel | 132 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,9 l/100km |
| Verbruik stad | 8,0 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,7 l/100km |
| CO2-emissie | 139 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Volkswagen
Model: Polo
Type: 1.4-16V Highline
Modelcode: 6R
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 45 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,1 s
Topsnelheid: 177 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 580 kg
GVW: 1.550 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 168 x 150 cm
Wielbasis: 247 cm
Historie
Aantal eigenaren: 2
Productveiligheid
Fabrikant: Autoservice Zandhorst Celsiusstraat 27 1704RX HEERHUGOWAARD, NL 0725727997 http://www.autoservicezandhorst.nl verkoop@autoservicezandhorst.nl
Prijzen zijn zo meeneemprijzen inclusief minimaal 6 maanden APK en vloeistof controle. Optioneel garantiepakket met grote beurt €695,-
Waar staat deze Volkswagen Polo
Carteam Autoservice Zandhorst
Celsiusstraat 27-29
1704RX Heerhugowaard
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2011
- Automatisch
- 202.000 km
- Benzine
- 2006
- Handgeschakeld
- 224.320 km