Volvo C70 Convertible 2.4i Summum
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volvo |
| Model | C70 |
| Variant | Convertible 2.4i Summum |
| Modelreeks | nov 2005 - dec 2009 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Leeggewicht | 1.615 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | 21-SX-DK |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand |
184.800 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 2 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 26-01-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 2435 |
| Cilinders | 5 |
| Vermogen Pk | 170 Pk |
| Vermogen Kw | 125 Kw |
| Koppel | 230 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 9,6 l/100km |
| Verbruik stad | 13,8 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 7,0 l/100km |
| CO2-emissie | 0 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | E |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 280 - 306 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Volvo
Model: C70 Convertible
Type: 2.4i Summum
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Automaat
Tankinhoud: 62 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,0 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 455 kg
GVW: 2.070 kg
Afmetingen (LxBxH): 458 x 185 x 141 cm
Wielbasis: 264 cm
Historie
Aantal eigenaren: 6
Productveiligheid
Fabrikant: Autoservice Zandhorst Celsiusstraat 27 1704RX HEERHUGOWAARD, NL 0725727997 http://www.autoservicezandhorst.nl verkoop@autoservicezandhorst.nl
Prijzen zijn zo meeneemprijzen inclusief minimaal 6 maanden APK en vloeistof controle. Optioneel garantiepakket met grote beurt €695,-
Waar staat deze Volvo C70
Carteam Autoservice Zandhorst
Celsiusstraat 27-29
1704RX Heerhugowaard
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2014
- Handgeschakeld
- 90.350 km
- Benzine
- 2009
- Handgeschakeld
- 154.652 km