Citroën Grand C4 Picasso 1.6 THP Collection EGS 5p // Apk tot 21-02-2027!!!
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Citroën |
| Model | Grand C4 Picasso |
| Variant | 1.6 THP Collection EGS 5p // Apk tot 21-02-2027!!! |
| Modelreeks | jan 2012 - sep 2013 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.405 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | 49-XXZ-8 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand |
248.532 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 21-02-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 156 Pk |
| Vermogen Kw | 115 Kw |
| Koppel | 240 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,7 l/100km |
| Verbruik stad | 8,8 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,4 l/100km |
| CO2-emissie | 155 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Citroën
Model: Grand C4 Picasso
Type: 1.6 THP Collection EGS 5p // Apk tot 21-02-2027!!!
Technische informatie
Transmissie: 6 versnellingen, Automaat
Tankinhoud: 60 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,8 s
Topsnelheid: 204 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 655 kg
GVW: 2.060 kg
Afmetingen (LxBxH): 459 x 183 x 170 cm
Wielbasis: 273 cm
Historie
Aantal eigenaren: 7
Productveiligheid
Fabrikant: Autoservice Zandhorst Celsiusstraat 27 1704RX HEERHUGOWAARD, NL 0725727997 http://www.autoservicezandhorst.nl verkoop@autoservicezandhorst.nl
Zo mee, APK tot 27-02-2027!!!
Waar staat deze Citroën Grand C4 Picasso
Carteam Autoservice Zandhorst
Celsiusstraat 27-29
1704RX Heerhugowaard
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2017
- Automatisch
- 117.358 km
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 84.032 km
- Benzine
- 2016
- Automatisch
- 130.817 km