Ford Fiesta 1.0 Titanium
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Ford |
| Model | Fiesta |
| Variant | 1.0 Titanium |
| Modelreeks | nov 2012 - jul 2016 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 955 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 525 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
Voertuig
| Kenteken | ZR-352-J |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 196.085 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Donker grijs |
| APK Datum | 23-03-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 998 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 82 Pk |
| Vermogen Kw | 60 Kw |
| Koppel | 105 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,6 l/100km |
| Verbruik stad | 5,8 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 3,8 l/100km |
| CO2-emissie | 105 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Ford
Model: Fiesta
Type: 1.0 Titanium
Modelcode: B299
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 42 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 14,9 s
Topsnelheid: 165 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 575 kg
GVW: 1.530 kg
Afmetingen (LxBxH): 398 x 172 x 150 cm
Wielbasis: 249 cm
Historie
Aantal eigenaren: 3
Productveiligheid
Fabrikant: Autoservice Zandhorst Celsiusstraat 27 1704RX HEERHUGOWAARD, NL 0725727997 http://www.autoservicezandhorst.nl verkoop@autoservicezandhorst.nl
Prijzen zijn zo meeneemprijzen inclusief minimaal 6 maanden APK, vloeistof controle en nieuwe distributieriem. Optioneel garantiepakket met grote beurt €995,-
Waar staat deze Ford Fiesta
Carteam Autoservice Zandhorst
Celsiusstraat 27-29
1704RX Heerhugowaard
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2015
- Automatisch
- 110.390 km
- Benzine
- 2010
- Automatisch
- 182.557 km