Mercedes-Benz A-Klasse 170 Avantgarde
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | A-Klasse |
| Variant | 170 Avantgarde |
| Modelreeks | feb 2005 - jul 2008 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.179 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 595 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
Voertuig
| Kenteken | 38-ZJ-LZ |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand |
218.354 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Interieur materiaal | Half leder / stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 06-02-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1699 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 116 Pk |
| Vermogen Kw | 85 Kw |
| Koppel | 155 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,9 l/100km |
| Verbruik stad | 8,9 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,7 l/100km |
| CO2-emissie | 166 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | D |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Mercedes-Benz
Model: A-klasse
Type: 170 Avantgarde
Modelcode: W169
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Automaat
Tankinhoud: 54 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,5 s
Topsnelheid: 183 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 591 kg
GVW: 1.770 kg
Afmetingen (LxBxH): 384 x 179 x 162 cm
Wielbasis: 257 cm
Historie
Aantal eigenaren: 8
Productveiligheid
Fabrikant: Autoservice Zandhorst Celsiusstraat 27 1704RX HEERHUGOWAARD, NL 0725727997 http://www.autoservicezandhorst.nl verkoop@autoservicezandhorst.nl
Bedrijfsinformatie
Prijzen zijn zo meeneemprijzen inclusief minimaal 6 maanden APK en vloeistof controle.
Optioneel garantiepakket met grote beurt €595,-
Waar staat deze Mercedes-Benz A-Klasse
Carteam Autoservice Zandhorst
Celsiusstraat 27-29
1704RX Heerhugowaard
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2015
- Handgeschakeld
- 232.937 km