Suzuki Swift 1.2 Comfort EASSS
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Suzuki |
| Model | Swift |
| Variant | 1.2 Comfort EASSS |
| Modelreeks | jul 2011 - mei 2016 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 935 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | K-532-XN |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 171.901 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 02-05-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1242 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 94 Pk |
| Vermogen Kw | 69 Kw |
| Koppel | 120 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,0 l/100km |
| Verbruik stad | 6,1 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,4 l/100km |
| CO2-emissie | 116 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Suzuki
Model: Swift
Type: 1.2 Comfort EASSS
Modelcode: FZ/NZ
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 42 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,3 s
Topsnelheid: 165 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 545 kg
GVW: 1.480 kg
Afmetingen (LxBxH): 398 x 172 x 151 cm
Wielbasis: 243 cm
Historie
Aantal eigenaren: 2
Productveiligheid
Fabrikant: Autoservice Zandhorst Celsiusstraat 27 1704RX HEERHUGOWAARD, NL 0725727997 http://www.autoservicezandhorst.nl verkoop@autoservicezandhorst.nl
Prijzen zijn zo meeneemprijzen inclusief minimaal 6 maanden APK en vloeistof controle. Optioneel garantiepakket met grote beurt €695,-
Waar staat deze Suzuki Swift
Carteam Autoservice Zandhorst
Celsiusstraat 27-29
1704RX Heerhugowaard
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2011
- Handgeschakeld
- 225.531 km