Nissan Note 1.6 Acenta
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Nissan |
| Model | Note |
| Variant | 1.6 Acenta |
| Modelreeks | apr 2006 - apr 2008 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.082 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 510 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | 90-GBZ-3 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand |
202.610 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Rood |
| APK Datum | Onbekend |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 111 Pk |
| Vermogen Kw | 82 Kw |
| Koppel | 153 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,6 l/100km |
| Verbruik stad | 8,5 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,5 l/100km |
| CO2-emissie | 156 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Nissan
Model: Note
Type: 1.6 Acenta
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 46 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 183 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 478 kg
GVW: 1.560 kg
Afmetingen (LxBxH): 408 x 169 x 155 cm
Wielbasis: 260 cm
Historie
Aantal eigenaren: 7
Productveiligheid
Fabrikant: Autoservice Zandhorst Celsiusstraat 27 1704RX HEERHUGOWAARD, NL 0725727997 http://www.autoservicezandhorst.nl verkoop@autoservicezandhorst.nl
Bedrijfsinformatie
Prijzen zijn zo meeneemprijzen inclusief minimaal 6 maanden APK en vloeistof controle.
Optioneel garantiepakket met grote beurt €595,-
Waar staat deze Nissan Note
Carteam Autoservice Zandhorst
Celsiusstraat 27-29
1704RX Heerhugowaard
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2008
- Handgeschakeld
- 236.374 km
- Benzine
- 2011
- Handgeschakeld
- 265.611 km